درباره ما

تولیدات رسانه‌ای در فضای مسائل شهری نیازمند توجه به پیش‌نیازها و رویکردی مسئله‌محور به موضوعات ارتباطی است. در حال حاضر نبود این رویکرد و نیاز شهرداری تهران به تولیدات رسانه‌ای درخور، انگیزه ما شد برای اولین قدم‌ها در کندو. جایی‌که تیم‌ها و افراد مستعد و خلاق را در مرکز توجه قرار دادیم تا یک بازی برد-برد را شروع کنیم.

از یک سمت ظرفیت‌های شهرداری تهران می‌تواند از مسیر حرکت افراد و مجموعه‌های کمتر شناخته شده و نوپا حمایت و از طرف دیگر با ساخت محصولات رسانه‌ای باکیفیت و خلاقانه، پیش‌نیازهای شکل‌‎گیری فناوری رسانه‌ای را تأمین کند.

این روند با مسئولیت اجتماعی شهرداری تهران نیز همخوانی دارد؛ جایی که می‌تواند مسیر ورود به بازار کار را برای استعدادهایی که از حمایت برخوردار نبوده‌اند هموار کند. ما امیدواریم در راستای این مسئولیت اجتماعی قدم‌های مثبتی برداریم.
معتقدیم برای تغییر و پیش رفتن باید جنگید، چه در قالب تلاش‌های فردی و چه در شکل تیم. ما اسم «کندو» را انتخاب کردیم تا یادآور کلونی‌های ساخت‌یافته باشیم؛ جایی که تلاش‌های فردی و تیمی در راستای هدفی بزرگ قرار دارند. جایی که جسارت برای تغییر و روبروشدن با روندها و ساختارها وجود دارد. در کندو می‌دانیم لازمه تغییر، نوآوری و پشتکار است و برای این ضرورت تلاش کردیم ساختاری چابک فراهم کنیم تا دست خلاقیت در آن باز باشد.

با اعضای مجتمع کندو بیشتر آشنا شوید:

حمیدرضا عسگری مزین

حمیدرضا عسگری مزین

مدیر مجتمع تولیدات رسانه‌ای شهر تهران (کندو)

علیرضا بهشتی‌خواه

علیرضا بهشتی‌خواه

مدیر بخش تولید خلاق

محمدرضا زرندی

محمدرضا زرندی

مدیر پشتیبانی

محسن عبدالعلی

محسن عبدالعلی

مدیر مدرسه کندو

توحید سلیمانی

توحید سلیمانی

طراح، گرافیست و کارشناس فضای مجازی

پرهام حسن

پرهام حسن

کارشناس افکارسنجی (داده کاوی)

معصومه سیدطالبی

معصومه سیدطالبی

مدیر آموزش

فاطمه رحمانی

فاطمه رحمانی

کارشناس آموزش

سیدمحمحدباقر موسوی فراز

سیدمحمدباقر موسوی فراز

کارشناس افکارسنجی (شبکه‌های اجتماعی)